شماره همراه : 09127016670  شمال غرب تهران : 88083179        

شرق تهران : 77926299          
شمال تهران  :22894296    


قبل از انتخاب برای تعمیر مبل، از کارگاه و محل تعمیر مبل خود بازدید نمایید

این کار به شناسایی تیم های ماهر از واسطه ها کمک می کند.


ایده

طرح ایده‌های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد گروه ما بعد از بررسی دقیق فضا و مکان پروژه بهترین ایده را برای اجرای اثری خلاقانه به شما پیشنهاد می دهد.

اجرا

خلق ایده و طرح مناسب آغاز اجرایی حرفه ای است که  هم اکنون میتواند آنچه شما در خیال خود ساخته و پرداخته اید را به شکلی عالی اجرا نماید.

طراحی

طراحی قوی و بی نقص از ایده ای نو ما بعد از خلق ایده مناسب و درخور مشتریان محترم طراحی و پردازش طرح را به صورت سه بعدی آغاز می نماید.

تحویل

گروه ما پس از ایده پردازی و طراحی در کمترین زمان ممکن , با کیفیت ترین محصول را بشما مشتری عزیز تقدیم می نماید

مجموعه ساتن مبل

مبل ساتن، عضو اتحادیه درودگران و مبل سازانفروشگاه ما عرض کننده بهترین پارچه های مبلی با بهترین کیفیت است. در این فروشگاه پارچه های مبلمان مختلفی وجود دارد. کیفت پارچه های این فروشگاه بسیار بالاست و دارای نقش و نگارهای خاص می باشد. اصالت و زیبایی در پارچه مبلمان این فروشگاه به وضوح قابل درک و لمس می باشد. کیفیت و دوام این پارچه ها از ویژگی های مثبت برای خرید مبلمان می باشد. با خرید این پارچه مبلی می توانید بدون دغدغه از خراب شدن روکش مبل سالها از زیبایی,کیفیت و دوام پارچه مبلتان لذت ببرید.
فروشگاه ما عرض کننده بهترین پارچه های مبلی با بهترین کیفیت است. در این فروشگاه پارچه های مبلمان مختلفی وجود دارد. کیفت پارچه های این فروشگاه بسیار بالاست و دارای نقش و نگارهای خاص می باشد. اصالت و زیبایی در پارچه مبلمان این فروشگاه به وضوح قابل درک و لمس می باشد. کیفیت و دوام این پارچه ها از ویژگی های مثبت برای خرید مبلمان می باشد. با خرید این پارچه مبلی می توانید بدون دغدغه از خراب شدن روکش مبل سالها از زیبایی,کیفیت و دوام پارچه مبلتان لذت ببرید.خدمات ما

برای تعمیر مبل چه زمانی باید اقدام کرد؟در حال حاضر اغلب خانه ها از مبل برای جنبه زیبایی و خودنمایی اش استفاده می کنند تا اینکه واقعا نیاز داشته باشند.باید بدانیم که مبل هیچ گاه اوز اولویت های اصلی زندگی بشر نبوده است و کم کم و برای راحتی ابنا بشر اختراع و تکامل یافته است.سلایق استفاده از مبل در همه جای دنیا متفاوت بوده و برخی از مردم کشورها مبل های بزرگ دوست دارند،در حال که برخی دیگر عاشق مبل های راحتی و جمع و جور تر هستند.انواع دیگری از مبل ها را هم داریم که امکان دارد پس از استفاده زیاد مستهلک شده و نیاز به تعمیرات داشته باشند.مبل استیل در صورت استفاده هزینه تعمیرات بالاتری دارد،بنابراین برای افرادی که تمکن مالی بالاتری دارند مناسب تر می باشد.بیایید بررسی کنیم که چه زمانی باید میلمان را تعمییر نموده و چه زمانی باید بررسی مندرس و کهنه شدن مبل را انجام دهیم.اصلا مبلی که می خواهیم تعمیرش کنیم و از تعمیرات مبل برای بازیابی کیفیتش استفاده کنیم ،انقدر می ارزد که بخواهیم همچین هزینه ای را برایش متقبل شویم؟تعمیر مبل بستگی به نحوه خراب شدن مبل هم دارد.مثلا اگر خوردگی هایی در سطح چوب مبل ایجاد شده باشد،که برای تعمیر این خوردگی ها خودتان می توانید اقدام کرده و این خوردگی ها را رفع نمایید.

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro1.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro2.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro4.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro5.jpg

مبل 12 نفره

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/Untitled1.jpg

کاناپه

مقالات
تعمیر مبل و شکل چیدمان مبل

تعمیر مبل و شکل چیدمان مبل

نحوه قرار گرفتن مبلمان در منزل ممکن است اینطور باشد اگر مبل ها و کاناپه  ها  را به شکل جدا جدا در خانه قرار دهیم،برای تعمیر مبل آسان تر از دکوراسیون و مبل هایی باشد که شکلی ال مانند دارند اما باید به این نکته توجه کنیم که مبل هایی که شکل ال دارند،می توانند فواید زیادی هم داشته باشند 

برخی از نکات مهم در مورد تعمیر کردن مبل در منزل

برخی از نکات مهم در مورد تعمیر کردن مبل در منزل

در ایران اغلب کسانی که مایل به خرید مبل هستند علاقه خاص و وافری به مبل استیل یا کلاسیک دارند و البته به تعمیر مبل هم علاقه دارند و این ویژگی به برخی از خصوصیات اخلاقی مردم عزیز کشورمان باز می گردد که علاقه وافری به این نوع مبل , دارند.البته علت این انتخاب این است که مردم ما هم زیبایی را دوست دارند.

رویه کوبی مبل استیل در غرب تهران :

رویه کوبی مبل استیل در غرب تهران :

چنانچه می خواهید مبلی بخرید یا اینکه در فکر خریدن مبلی درخور هستید لزوما اگر این نکته ها را بلد باشید یهتر می توانید از پس خریدن مبلی شایسته و زیبا برآیید.رویه کوبی مبل استیل می تواند یکی از بهترین راهکارها برای زیبا تر نشان دادن محیط خانه باشد.برای خریدن مبل نم یتوانیم عجله کنیم و باید همه جوانب و موارد را به دقت بررسی کرده و سپس تصمیم درستی بگیریم.پس از اینکه مبلمان راحتی خودمان را پیدا کردیم می توانیم به راحتی از از تصمیم خود لذت برده و هرگز هم پشیمانی را حس نکنیم

تعمیر مبل راحتی و رویه کوبی مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی و رویه کوبی مبل راحتی

چه عواملی روی هزینه نهایی برای رویه کوبی مبلمان شما بیشتر تاثیر خواهند داشت؟ابتدا بیایید بررسی کنیم که اصلا رویه کوبی مبل چه معنی ای می دهد؟خوب در بحث تخصصی رویه کوبی به تعویض پارچه های تشک و پشتی و فنر مبل می گویند.

RSS
123

مشتریانی که تمایل دارند از کارگاه ما دیدن نمایند می توانند از طریق نرم افزارهای مسیریابی (ویز) در محل کارگاه حضور یابند.

دات نت نیوک فارسی