شماره همراه : 09127016670  شمال غرب تهران : 88083179        

شرق تهران : 77926299          
شمال تهران  :22894296    


قبل از انتخاب برای تعمیر مبل، از کارگاه و محل تعمیر مبل خود بازدید نمایید

این کار به شناسایی تیم های ماهر از واسطه ها کمک می کند.


ایده

طرح ایده‌های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد گروه ما بعد از بررسی دقیق فضا و مکان پروژه بهترین ایده را برای اجرای اثری خلاقانه به شما پیشنهاد می دهد.

اجرا

خلق ایده و طرح مناسب آغاز اجرایی حرفه ای است که  هم اکنون میتواند آنچه شما در خیال خود ساخته و پرداخته اید را به شکلی عالی اجرا نماید.

طراحی

طراحی قوی و بی نقص از ایده ای نو ما بعد از خلق ایده مناسب و درخور مشتریان محترم طراحی و پردازش طرح را به صورت سه بعدی آغاز می نماید.

تحویل

گروه ما پس از ایده پردازی و طراحی در کمترین زمان ممکن , با کیفیت ترین محصول را بشما مشتری عزیز تقدیم می نماید

مجموعه ساتن مبل

مبل ساتن، عضو اتحادیه درودگران و مبل سازانفروشگاه ما عرض کننده بهترین پارچه های مبلی با بهترین کیفیت است. در این فروشگاه پارچه های مبلمان مختلفی وجود دارد. کیفت پارچه های این فروشگاه بسیار بالاست و دارای نقش و نگارهای خاص می باشد. اصالت و زیبایی در پارچه مبلمان این فروشگاه به وضوح قابل درک و لمس می باشد. کیفیت و دوام این پارچه ها از ویژگی های مثبت برای خرید مبلمان می باشد. با خرید این پارچه مبلی می توانید بدون دغدغه از خراب شدن روکش مبل سالها از زیبایی,کیفیت و دوام پارچه مبلتان لذت ببرید.
فروشگاه ما عرض کننده بهترین پارچه های مبلی با بهترین کیفیت است. در این فروشگاه پارچه های مبلمان مختلفی وجود دارد. کیفت پارچه های این فروشگاه بسیار بالاست و دارای نقش و نگارهای خاص می باشد. اصالت و زیبایی در پارچه مبلمان این فروشگاه به وضوح قابل درک و لمس می باشد. کیفیت و دوام این پارچه ها از ویژگی های مثبت برای خرید مبلمان می باشد. با خرید این پارچه مبلی می توانید بدون دغدغه از خراب شدن روکش مبل سالها از زیبایی,کیفیت و دوام پارچه مبلتان لذت ببرید.خدمات ما

برای تعمیر مبل چه زمانی باید اقدام کرد؟در حال حاضر اغلب خانه ها از مبل برای جنبه زیبایی و خودنمایی اش استفاده می کنند تا اینکه واقعا نیاز داشته باشند.باید بدانیم که مبل هیچ گاه اوز اولویت های اصلی زندگی بشر نبوده است و کم کم و برای راحتی ابنا بشر اختراع و تکامل یافته است.سلایق استفاده از مبل در همه جای دنیا متفاوت بوده و برخی از مردم کشورها مبل های بزرگ دوست دارند،در حال که برخی دیگر عاشق مبل های راحتی و جمع و جور تر هستند.انواع دیگری از مبل ها را هم داریم که امکان دارد پس از استفاده زیاد مستهلک شده و نیاز به تعمیرات داشته باشند.مبل استیل در صورت استفاده هزینه تعمیرات بالاتری دارد،بنابراین برای افرادی که تمکن مالی بالاتری دارند مناسب تر می باشد.بیایید بررسی کنیم که چه زمانی باید میلمان را تعمییر نموده و چه زمانی باید بررسی مندرس و کهنه شدن مبل را انجام دهیم.اصلا مبلی که می خواهیم تعمیرش کنیم و از تعمیرات مبل برای بازیابی کیفیتش استفاده کنیم ،انقدر می ارزد که بخواهیم همچین هزینه ای را برایش متقبل شویم؟تعمیر مبل بستگی به نحوه خراب شدن مبل هم دارد.مثلا اگر خوردگی هایی در سطح چوب مبل ایجاد شده باشد،که برای تعمیر این خوردگی ها خودتان می توانید اقدام کرده و این خوردگی ها را رفع نمایید.

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro1.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro2.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro4.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro5.jpg

مبل 12 نفره

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/Untitled1.jpg

کاناپه

مقالات

تعمیر مبل و شکل چیدمان مبل

ارسال شده: خرداد 11, 1397
دسته ها: مقالات
نظرات: 0
نویسنده: مدیر محتوا

تعمیر مبل ال شکل


نحوه قرار گرفتن مبلمان در منزل ممکن است اینطور باشد اگر مبل ها و کاناپه ا را به شکل جدا جدا در خانه قرار دهیم،آسان تر از دکوراسیون و مبل هایی باشد که شکلی ال مانند دارند اما باید به این نکته توجه کنیم که مبل هایی که شکل ال دارند،می توانند فواید زیادی هم داشته باشند که موجب می شود تا نسبت به مبل هایی که جدا جدا قرار گرفته اند برتری هایی داشته باشند.به کاناپه هایی که منطقه ای یا مدولار هستند و اغلب افراد آن را مبل ال مانند می نامند،اقبال خوبی صورت گرفته است و این نوع مبل ها که می توانیم تعمیر مبل خوبی هم بر روی آن انجام دهیم می تواند به این شکل ساخته شود که بخش هایی از مبل هایی که یک دسته دارند را در کنار هم گذاشته تا مبلمان حتی برای دراز کشیدن هم مهیا شده باشد.این مبلمان می تواند برای انواع مختلفی از کارها مورد استفاده قرار گیرد و می توانیم آن را در اتاق نشیمن و البته به هر اندازه ای که باشد جای دهیم.می توانیم به شما اطمینان دهیم که استافده از این دست کانپه که راحت و جادار باشد می تواند برای اتاق نشیمن بسیار خوب و زیبا باشد و علاوه بر آن این قابلیت را دارد که فضاهای خوب و زیاد و بزرگی را در اختیارتان گذارد.این دست مبل ها چون بهم متصل هستند و فضایی برای اینکه دسته های مبل در آن جای داده شوند نمی خواهند لذا خیلی مناسب و خوب هستند و البته می تواند از ایندسته مبل ها که برای تعمیر مبل در آجودانیه هم بسیار عالی هستند در مکان هایی که جا و فضا کم است به راحتی استفاده نمود.کلا هر مبل ال شکلی بر مبنای استفاده و کاربردهایی که دارد می تواند جابجا شود و اگر بخواهیم در این زمینه مثالی هم بزنیم به دور هم جمع شدن های شبانه یا مهمانی های گاه و بیگاهی که برگذار می شود اشاره کنیم .

تعمیر مبل ساتن


جنس مبل برای تعمیر مبل :


می توانیم که مبل ال شکل یا کاناپه ال شکل را نقطه ای کانونی در خانه مان تبدیل کنیم و از این طریق به بهترین دست آورد خودمان در چیدمان منزل برسیم.تعمیر مبل در الهیه و درهر خانه و منزل می تواند بر اساس فاکتورهای گوناگونی صورت گیرد اما در کل مبل ال مانند یا هر وسیله ای که قرار است تعمیر شود باید ارزش بازیابی و بهبود را داشته باشد.برای اینکه بتوانیم مبل راحتی یا ال مانند خودمان را به همان نقطه ی کانونی مذکور در بالا برسانیم باید رنگی برای دیوراها انتخاب کنیم که موجب براق تر و نمایان تر شدن کاناپه شود.اگر بخواهیم در این زمینه مثالی بزنیم می توانیم برای دیوار از رنگ های قرمز و یا زرد استفاده کنیم البته انتخاب این دست رنگ ها در صورتی است که کاناپه ال مانند ما یا مبل ال مانند ما مشکی یا سفید و یا کرم بوده باشد.البته اگر از رنگ های متضاد این رنگ هم استفاده شود عیبی ندارد.البته اگر تصمیم تان بر این بادش که کاناپه پیشنهادی شما در مکان و محیط و فضا به عنوان نقطه کانونی استفاده شود و قرار گیرد خیلی راحت می توانید با افزودن کوسن هایی که با رنگ دیوار متناسب باشند این کار را انجام دهید و موجب زیباتر شدن مخالفت و متضاد بودن رنگ ها با هم شوید.اگر قصد این را ندارید تا مبل ال مانند یا کاناپه ال مانندتان را تبدیل به نقطه کانونی جذاب در فضای اتاق نمایید،بایسته است که برای رنگ دیوار و کاناپه ای که رو در روی آن قرار گرفته است وممکن است برای تعمیر مبل آن را بردارید به شکلی متناسب و هماهنگ با هم در نظر بگیرید تا کاناپه پیشنهادی بتواند در بافت های دیوار مخفی شود.برای مثال چنانچه برای کاناپه و مبل رنگ قهوه ای شکلاتی را برگزیدید ،برای دیوارها هم رنگ کرم را انتخاب کنید و همواره این نکته را در نظر خودتان داشته باشید که مبل های خانه شما می تواند به عنوان نقطه ای کانونی در خانه شما مورد استفاده قرار گیرد و لذا این موضوع اهمیت بسیاری باید برای شما داشته باشد در انتها باید این نکته را گوشزد کنم که زمانی که مبل یا کاناپه شما به عنوان نقطه ای کانونی قرار است در نظر گرفته شود بایستهاست که رنگ ها و سبک ها را با یکدیگر متناسب و هماهنگ کنید .

چاپ
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

مشتریانی که تمایل دارند از کارگاه ما دیدن نمایند می توانند از طریق نرم افزارهای مسیریابی (ویز) در محل کارگاه حضور یابند.

دات نت نیوک فارسی