شماره همراه : 09127016670  شمال غرب تهران : 88083179        

شرق تهران : 77926299          
شمال تهران  :22894296    


قبل از انتخاب برای تعمیر مبل، از کارگاه و محل تعمیر مبل خود بازدید نمایید

این کار به شناسایی تیم های ماهر از واسطه ها کمک می کند.


ایده

طرح ایده‌های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد گروه ما بعد از بررسی دقیق فضا و مکان پروژه بهترین ایده را برای اجرای اثری خلاقانه به شما پیشنهاد می دهد.

اجرا

خلق ایده و طرح مناسب آغاز اجرایی حرفه ای است که  هم اکنون میتواند آنچه شما در خیال خود ساخته و پرداخته اید را به شکلی عالی اجرا نماید.

طراحی

طراحی قوی و بی نقص از ایده ای نو ما بعد از خلق ایده مناسب و درخور مشتریان محترم طراحی و پردازش طرح را به صورت سه بعدی آغاز می نماید.

تحویل

گروه ما پس از ایده پردازی و طراحی در کمترین زمان ممکن , با کیفیت ترین محصول را بشما مشتری عزیز تقدیم می نماید

مجموعه ساتن مبل

مبل ساتن، عضو اتحادیه درودگران و مبل سازانفروشگاه ما عرض کننده بهترین پارچه های مبلی با بهترین کیفیت است. در این فروشگاه پارچه های مبلمان مختلفی وجود دارد. کیفت پارچه های این فروشگاه بسیار بالاست و دارای نقش و نگارهای خاص می باشد. اصالت و زیبایی در پارچه مبلمان این فروشگاه به وضوح قابل درک و لمس می باشد. کیفیت و دوام این پارچه ها از ویژگی های مثبت برای خرید مبلمان می باشد. با خرید این پارچه مبلی می توانید بدون دغدغه از خراب شدن روکش مبل سالها از زیبایی,کیفیت و دوام پارچه مبلتان لذت ببرید.
فروشگاه ما عرض کننده بهترین پارچه های مبلی با بهترین کیفیت است. در این فروشگاه پارچه های مبلمان مختلفی وجود دارد. کیفت پارچه های این فروشگاه بسیار بالاست و دارای نقش و نگارهای خاص می باشد. اصالت و زیبایی در پارچه مبلمان این فروشگاه به وضوح قابل درک و لمس می باشد. کیفیت و دوام این پارچه ها از ویژگی های مثبت برای خرید مبلمان می باشد. با خرید این پارچه مبلی می توانید بدون دغدغه از خراب شدن روکش مبل سالها از زیبایی,کیفیت و دوام پارچه مبلتان لذت ببرید.خدمات ما

برای تعمیر مبل چه زمانی باید اقدام کرد؟در حال حاضر اغلب خانه ها از مبل برای جنبه زیبایی و خودنمایی اش استفاده می کنند تا اینکه واقعا نیاز داشته باشند.باید بدانیم که مبل هیچ گاه اوز اولویت های اصلی زندگی بشر نبوده است و کم کم و برای راحتی ابنا بشر اختراع و تکامل یافته است.سلایق استفاده از مبل در همه جای دنیا متفاوت بوده و برخی از مردم کشورها مبل های بزرگ دوست دارند،در حال که برخی دیگر عاشق مبل های راحتی و جمع و جور تر هستند.انواع دیگری از مبل ها را هم داریم که امکان دارد پس از استفاده زیاد مستهلک شده و نیاز به تعمیرات داشته باشند.مبل استیل در صورت استفاده هزینه تعمیرات بالاتری دارد،بنابراین برای افرادی که تمکن مالی بالاتری دارند مناسب تر می باشد.بیایید بررسی کنیم که چه زمانی باید میلمان را تعمییر نموده و چه زمانی باید بررسی مندرس و کهنه شدن مبل را انجام دهیم.اصلا مبلی که می خواهیم تعمیرش کنیم و از تعمیرات مبل برای بازیابی کیفیتش استفاده کنیم ،انقدر می ارزد که بخواهیم همچین هزینه ای را برایش متقبل شویم؟تعمیر مبل بستگی به نحوه خراب شدن مبل هم دارد.مثلا اگر خوردگی هایی در سطح چوب مبل ایجاد شده باشد،که برای تعمیر این خوردگی ها خودتان می توانید اقدام کرده و این خوردگی ها را رفع نمایید.

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro1.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro2.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro4.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro5.jpg

مبل 12 نفره

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/Untitled1.jpg

کاناپه

مقالات

برخی از نکات مهم در مورد تعمیر کردن مبل در منزل

ارسال شده: خرداد 5, 1397
دسته ها: مقالات
نظرات: 0
نویسنده: مدیر محتوا

تعمیر مبل با بهترین کیفیت


در ایران اغلب کسانی که مایل به خرید مبل هستند علاقه خاص و وافری به مبل استیل یا کلاسیک دارند و البته این خصوصیت به برخی از خصوصیات اخلاقی مردم عزیز کشورمان باز می گردد که علاقه وافری به این نوع مبل دارند.البته علت این انتخاب این است که مردم ما هم زیبایی را دوست دارند وهم اینکه علاقه دارند که مبلی که انتخاب می کنند دلباز و زیبا و با جذبه و صلابت خاصی باشد.انواع مختلفی مبل در جنس های مختلفی تولید می شود که مثلا می توانیم از این دست مبل ها،مبل استیل را نام ببریم که بسیار عالی و خوش دست می باشد و البته مبل استیل نمای خیلی زیبایی دارد و برای مهمانی ها و مراسم هایی که مجلل و دسته اول باشند کاملا مناسب و کاربردی است.البته این را هم باید به سمع و نظر شما برسانم که این نوع مبل قیمت بالاتری نسبت به مبل های دیگر و علی الخصوص مبل راحتی ای که در آن تماما پارچه به کار رفته باشد بیشتر است و اگر بخواهیم هر از چندگاهی آن را عوض کنیم ،اصلا کار درستی نیست. برای چه نوع مبل هایی می توان از تعمیر مبل استفاده نمود؟یعنی کدام مبل ها ارزش تعمیر مبل را دارند،چنانچه مبلی که می خواهید تعمیر کنید،کلاف بسیاری از مبلمان مخصوصا مبل های استیل امکان دارد که درصد زیادی از چوب داشته باشند و صد البته در انواع دیگر مبل هم باید توجه ویژه و خاصی به کلاف تشکیل دهنده قسمت اصلی مبل نمود.در اغلب طرح هایی که برای مبلمان راحتی استفاده می شود،اغلب کلاف مبل امکان دارد که در زیر پارچه فرو رفته باشد و بر همین اساس توجه بسیار پایین تری به آن شود و نتوان آن را دید.بر همین اساس باید کلاف های مبل راحتی را هم بررسی نمود که دقیقا مثل مبل استیل،بسیار اهمیت ویژه و پرکاربردی دارند.

تعیمر مبل ساتنبرای تعمیر مبل،کی می توان رنگ پارچه ها و چوب را تغییر داد؟


در مسیر بعدی برای تعمیر مبل،در نظر گرفتن رنگ چوب بدنه مبل بسیار مهم می باشد.چنانچه رنگ چوب برای تعمیر مبل سالم و دست نخورده باشد،نیازی به تعمیر مبل نیست و البته این در صورتی است که در هیچ کجای مبل،رنگ رفتگی مهم و در چشمی وجود نداشته باشد،برای تعمیر مبل می توان خیلی راحت این خراشیدگی ها را از بین برد ولی چنانچه بخش زیادتری از مبل آسیب دیده باشد نیاز است تا برای تعمیر مبل بخش عمیقی از چوب را برداشت و صیقل داد و پس از آن با استفاده از دستگاه های بخصوص،موجب صیقلی شدن سطح مبل شد و کار پرداختگی چوب را از اول انجام داده و رنگ نمود. اگر قصد تعویض کردن پارچه مبل را هم داشته باشیم دوباره بایستی همین کار را انجام دهیم و این کار برای تعمیر مبل لازم و ضروری است ،اگر هم قصد عوض کردن پارچه مبل را دارید خیلی راحت می توانید پس از بررسی های لازم نسبت به تعویض و تعمیر مبل و خوردگی های آن اقدام نمایید.اگر قصد تعمیر مبل به شکل اساسی را ندارید می توانید نسبت به تعمیر مبل کم هزینه و راحت کوسن مبل،نمای تازه و زیبا و جدیدی به مبل های خانه تان بدهید.
اقدام برای تعمیر مبل به شکل کامل :
به علل مختلفی مانند قیمت بالای پارچه ها و هزینه ای که باید برا نصب پرداخت نمود ممکن است کسانی نخواهند تعمیر مبل را انجام دهند و البته باید برای تعمیر مبل این کار را زمانی انجام داد که فوم مبل و اسفنجی که در آن مورد استفاده قرار گرفته کاملا از بین نرفته باشند،چرا که برخی از اشخاص پارچه مبل را عوض نمی کنند و البته این کار قابل قبولی است که با عقل هم جو در می آید.در زمان هایی که فرم و شکل و ظاهر مبل و اسفنج آن هم از بین رفته باشد امکان دراد که نیازی به عوض کردن پارچه مبل نباشد. چنانچه پارچه مبل از کیفیت بالایی برخوردار باشد،به شما پیشنهاد می دهیم که برای تعمیر مبل از تعمیرکاری که برای اینکار می آید استمداد بطلبید و از او خواهش کنید که پارچه ای که برای رویه مبل استفاده می شود را جدا نموده و پس از تعویض مواد لازم برای اسفنج ،دوبراه همان پارچه را بر رویه مبل قرار دهد و عمل رویه کوبی را به انجام برساند.

چاپ
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

مشتریانی که تمایل دارند از کارگاه ما دیدن نمایند می توانند از طریق نرم افزارهای مسیریابی (ویز) در محل کارگاه حضور یابند.

دات نت نیوک فارسی