شماره همراه : 09127016670  شمال غرب تهران : 88083179        

شرق تهران : 77926299          
شمال تهران  :22894296    


قبل از انتخاب برای تعمیر مبل، از کارگاه و محل تعمیر مبل خود بازدید نمایید

این کار به شناسایی تیم های ماهر از واسطه ها کمک می کند.


ایده

طرح ایده‌های نو، رابطه مستقیمی با خلاقیت دارد گروه ما بعد از بررسی دقیق فضا و مکان پروژه بهترین ایده را برای اجرای اثری خلاقانه به شما پیشنهاد می دهد.

اجرا

خلق ایده و طرح مناسب آغاز اجرایی حرفه ای است که  هم اکنون میتواند آنچه شما در خیال خود ساخته و پرداخته اید را به شکلی عالی اجرا نماید.

طراحی

طراحی قوی و بی نقص از ایده ای نو ما بعد از خلق ایده مناسب و درخور مشتریان محترم طراحی و پردازش طرح را به صورت سه بعدی آغاز می نماید.

تحویل

گروه ما پس از ایده پردازی و طراحی در کمترین زمان ممکن , با کیفیت ترین محصول را بشما مشتری عزیز تقدیم می نماید

مجموعه ساتن مبل

مبل ساتن، عضو اتحادیه درودگران و مبل سازانفروشگاه ما عرض کننده بهترین پارچه های مبلی با بهترین کیفیت است. در این فروشگاه پارچه های مبلمان مختلفی وجود دارد. کیفت پارچه های این فروشگاه بسیار بالاست و دارای نقش و نگارهای خاص می باشد. اصالت و زیبایی در پارچه مبلمان این فروشگاه به وضوح قابل درک و لمس می باشد. کیفیت و دوام این پارچه ها از ویژگی های مثبت برای خرید مبلمان می باشد. با خرید این پارچه مبلی می توانید بدون دغدغه از خراب شدن روکش مبل سالها از زیبایی,کیفیت و دوام پارچه مبلتان لذت ببرید.
فروشگاه ما عرض کننده بهترین پارچه های مبلی با بهترین کیفیت است. در این فروشگاه پارچه های مبلمان مختلفی وجود دارد. کیفت پارچه های این فروشگاه بسیار بالاست و دارای نقش و نگارهای خاص می باشد. اصالت و زیبایی در پارچه مبلمان این فروشگاه به وضوح قابل درک و لمس می باشد. کیفیت و دوام این پارچه ها از ویژگی های مثبت برای خرید مبلمان می باشد. با خرید این پارچه مبلی می توانید بدون دغدغه از خراب شدن روکش مبل سالها از زیبایی,کیفیت و دوام پارچه مبلتان لذت ببرید.خدمات ما

برای تعمیر مبل چه زمانی باید اقدام کرد؟در حال حاضر اغلب خانه ها از مبل برای جنبه زیبایی و خودنمایی اش استفاده می کنند تا اینکه واقعا نیاز داشته باشند.باید بدانیم که مبل هیچ گاه اوز اولویت های اصلی زندگی بشر نبوده است و کم کم و برای راحتی ابنا بشر اختراع و تکامل یافته است.سلایق استفاده از مبل در همه جای دنیا متفاوت بوده و برخی از مردم کشورها مبل های بزرگ دوست دارند،در حال که برخی دیگر عاشق مبل های راحتی و جمع و جور تر هستند.انواع دیگری از مبل ها را هم داریم که امکان دارد پس از استفاده زیاد مستهلک شده و نیاز به تعمیرات داشته باشند.مبل استیل در صورت استفاده هزینه تعمیرات بالاتری دارد،بنابراین برای افرادی که تمکن مالی بالاتری دارند مناسب تر می باشد.بیایید بررسی کنیم که چه زمانی باید میلمان را تعمییر نموده و چه زمانی باید بررسی مندرس و کهنه شدن مبل را انجام دهیم.اصلا مبلی که می خواهیم تعمیرش کنیم و از تعمیرات مبل برای بازیابی کیفیتش استفاده کنیم ،انقدر می ارزد که بخواهیم همچین هزینه ای را برایش متقبل شویم؟تعمیر مبل بستگی به نحوه خراب شدن مبل هم دارد.مثلا اگر خوردگی هایی در سطح چوب مبل ایجاد شده باشد،که برای تعمیر این خوردگی ها خودتان می توانید اقدام کرده و این خوردگی ها را رفع نمایید.

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro1.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro2.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro4.jpg

مبل راحتی

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/pro5.jpg

مبل 12 نفره

/Portals/0/EasyDNNRotator/430/Gallery/Untitled1.jpg

کاناپه

مقالات

تعمیر مبل راحتی و رویه کوبی مبل راحتی

ارسال شده: اردیبهشت 25, 1397
دسته ها: مقالات
نظرات: 0
نویسنده: مدیر محتوا

تعمیر مبل راحتی و رویه کوبی مبل راحتی


چه عواملی روی هزینه نهایی برای رویه کوبی مبلمان شما بیشتر تاثیر خواهند داشت؟ابتدا بیایید بررسی کنیم که اصلا رویه کوبی مبل چه معنی ای می دهد؟خوب در بحث تخصصی رویه کوبی به تعویض پارچه های تشک و پشتی و فنر مبل می گویند.لذا با عوض کردن این موارد مبل نو نوار شده و شکل زیبا و تازه ای می یابد.کسی که در این کار خبره و با تجربه باشد می داند که باید از چه پارچه ها و الیافی برای مبل استفاده کند تا مبل بهتر و زیباتر شود.البته کسی که در این کار تبحر داشته باشد و زبردست باشد می تواند با شناخت خوبی که از پارچه ها دارد بهترین پارچه ها را برای رویه کوبی انتخاب نموده و سپس انتخاب های متنوعی را برای مشتری پدید آورد.لذا اگر می خواهید با صرف هزینه ای معقول مبلمان خود را تازه تر و جدید تر و یکدست تر کنید از این روش استفاده کنید.البته استفاده از رویه کوبی برای نونوار کردن صندلی میز ناهار خوری کهنه و مبل های کهنه بسیار مفید و موثر است و در کل از موارد گوناگونی می توان نام برد که روی قیمت مبل اثرگذاری دارند.


رویه کوبی مبل ساتن
رویه کوبی مبل در شمال تهرانبرای تعمیرات مبل راحتی باید از چه جنس پارچه هایی استفاده نمود؟


چیزی که زمان خرید هر نوع پارچه ای می تواند برای ما جذاب و تاثیر گذار باشد،رنگ و جنس پارچه و البته زیبا بودن آن است ولی باید همه موارد و جوانب را در نظر بگیریم و سپس شروع به انتخاب طرح و پارچه ای تازه برای مبلمان خانه مان نماییم.می توانیم خیلی کلی در مورد این موضوع حرف بزنیم و نظراتمان را خیلی واضح و شفاف بیان کنیم.مثلا نوع پارچه هایی که کلفت تر و با دوام تر باشند را می توانیم خیلی راحت و ساده در نشیمن منزل استفاده کنیم،چرا که مدت زمان بیشتری را در این اتاق ها هستیم.البته باید موارد دیگری را هم رعابت کنیم و آن این است که از پارچه هایی که کم دوام تر و نازک تر هستند باید برای مکان ها و جاهایی که کمتر در دید هستند استفاده کنیم.البته باید حواسمان به تمییز بودن ایندست پارچه ها هم باشد.هر چه انواع بهتری از پارچه ها را در نظر بگیریم و استفاده کنیم در قیمت نهایی پارچه هم اثر خود را خواهد گذاشت.پارچه هایی که نازک تر هستند اغلب برای مهمانان مورد استفاده قرار می گیرند و خوب استفاده زیادی ندارند از ایندست موارد می باشند. پول پرداختی ای که بریا یک مبل می پردازید به جزییات آن هم بستگی خواهد داشت.لذا هر اندازه که از مبلی استفاده کنیم که منقش تر و بهتر و جذاب تر باشد میزان پول پرداختی برای آن هم بالاتر خواهد رفت و البته ابعاد فومی که برای این مبل ها بکاربرده می شود هم می تواند معیار مناسبی برای قیمت آن باشد و البته باید به این نکته هم توجه نمود که هر چه مبل فرم بهتری داشته و فشرده تر باشد می تواند در قیمت نهایی هم تاثیر گذار باشد.می توانیم در این موارد همچنین هزینه مشاوره و حمل و نقل را هم جدا از رویه کوبی مبل استیل به حساب بیاوریم.برای رویه کوبی مبل استیل می توانیم موارد متععدی را در نظر بگیریم که اغلب این موارد همان هایی است که در بالا آمده است. زمانی که برای پروژه رویه کوبی مبل صرف می کنیم هر چه بیشتر باشد برروی هزینه نهایی مبل تاثیر خواهد گذاشت و لذا رویه کوبی مبل در شمال تهران می تواند هزینه های نهایی شما را پایین بیارود.
مورد نهایی در رویه کوبی مبل راحتی این است که باید چه مبل هایی را تعمیر و مرمت کنیم؟
گام ابتدایی و آغازین این می باشد که خیلی شفاف و موثر از خودتان سوال کنید که آیا امکان تعمیر و مرمت این مبل وجود دارد و اگر دارد چرا باید تعمیر شود و هزینه تعمیر مقرون به صرفه خواهد بود یا خیر.رویه کوبی مبل استیل می تواند کمک زیادی به شما در پایین آوردن هزینه های نهایی بکند.در مبل استیل بخش بسیاری از آن از چوب ساخته شده است و لذا خیلی پر کاربرد و پر اهمیت می باشد اما در موارد دیگری هم که برای مبل راحتی کار می کنیم باید به کلاف اصلی دقت کنیم.

چاپ
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
4.5

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

مشتریانی که تمایل دارند از کارگاه ما دیدن نمایند می توانند از طریق نرم افزارهای مسیریابی (ویز) در محل کارگاه حضور یابند.

دات نت نیوک فارسی